Oferta projektowa

MG Interior Design

MG Interior Design to wyjątkowe wnętrza idealnie skrojone dla Ciebie, dopasowane do Twoich potrzeb, Twojego charakteru, stylu życia i budżetu. Mamy świadomość jak ważne jest idealne dopasowanie przestrzeni do indywidualnych preferencji Klienta. Mając to na uwadze tworzymy nie tylko piękne ale i funkcjonalne projekty wnętrz, które są utożsamieniem marzeń  naszych Klientów.

Oferta projektowa - biuro projektowe Warszawa

P R O J E K T   K O N C E P C Y J N Y

 1. Wywiad z Inwestorem
 2. Układ funkcjonalny (układ ścian, mebli , aranżacja całej przestrzeni zobrazowana na rzutach z góry 2-3 propozycje )
 3. Wizualizacje fotorealistyczne – fotorealistyczne ujęcia odzwierciedlające rzeczywistość (możliwość wprowadzenia 1 serii poprawek).
 4. Lista zakupów , spis elementów wyposażenia z ceną za szt/mb/m2 i miejscem zakupu.
oferta projektowa - MG Interior Design Biuro projektowe Warszawa
Oferta projektowa - biuro projektowe Warszawa

P R O J E K T   K O M P L E K S O W Y

 1. Wywiad z Inwestorem
 2. Układ funkcjonalny w oparciu o możliwości domu/mieszkania (układ ścian, mebli , aranżacja całej przestrzeni zobrazowana na rzutach z góry 2-3 propozycje )
 3. Wizualizacje fotorealistyczne – fotorealistyczne ujęcia odzwierciedlające rzeczywistość (możliwość wprowadzenia 1 serii poprawek).
 4. Rysunki techniczne dla Wykonawców ( rysunki wszystkich mebli na wymiar , rysunki sufitów podwieszanych o ile są użyte w projekcie , rysunki oświetlenia- rozmieszczenie punktów świetlnych i gniazd, przekroje ścian pokazujące wszystkie szczegóły np. układ ułożenia płytek, układ ułożenie sztukaterii, wysokości zawieszenia luster, baterii, mebli , średnice luster, zabudowy ścian TV
 5. Lista zakupów , spis elementów wyposażenia z ceną za szt/mb/m2 i miejscem zakupu.

Najczęstszy wybór Klientów

Oferta projektowa - biuro projektowe Warszawa

P R O J E K T   K O M P L E K S O W Y PLUS

 1. Wywiad z Inwestorem
 2. Układ funkcjonalny w oparciu o możliwości domu/mieszkania (układ ścian, mebli , aranżacja całej przestrzeni zobrazowana na rzutach z góry 2-3 propozycje
 3. Wizualizacje fotorealistyczne – fotorealistyczne ujęcia odzwierciedlające rzeczywistość (możliwość wprowadzenia 1 serii poprawek, 2-e wersje kolorystyczne).
 4. Szkic budżetu
 5. Rysunki techniczne dla Wykonawców ( rysunki wszystkich mebli na wymiar , rysunki sufitów podwieszanych o ile są użyte w projekcie , rysunki oświetlenia- rozmieszczenie punktów świetlnych i gniazd, przekroje ścian pokazujące wszystkie szczegóły np. układ ułożenia płytek, układ ułożenie sztukaterii, wysokości zawieszenia luster, baterii, mebli , średnice luster, zabudowy ścian TV
 6. Lista zakupów , spis elementów wyposażenia z ceną za szt/mb/m2 i miejscem zakupu
 7. Nadzór autorski (nadzór nad realizacją etapów prac na budowie zgodnie z projektem). 

Projekt kompleksowy wraz z nadzorem autorskim

Oferta projektowa - biuro projektowe Warszawa

Etapy pracy

Aranżacje tzw. układy funkcjonalne

Są podobne do rzutów udostępnianych przez deweloperów, ale bardziej szczegółowe. Pokazują proponowane rozmieszczenie mebli oraz wyposażenia, zwykle w 2-3 wariantach.

Wizualizacje

Komputerowo generowane obrazy, które mają pokazać ogólną koncepcję projektową w sposób imitujący zdjęcia przyszłej realizacji. Wizualizacje obrazują pomysły na wnętrze, wybrane materiały, kolorystykę, meble oraz oświetlenie.

Rysunki techniczne

Rysunki techniczne, wykonawcze to płaskie rysunki 2d, które mają za zadanie doprecyzować informacje zawarte na wizualizacjach. W ich ramach powstają dokładne projekty m.in. elektryki, układu płytek, układ sztukaterii ściennej czy mebli na zamówienie.

Lista wyposażenia – tzw. specyfikacja

Zwana też specyfikacją. Jest to specyfikacja, długa tabela zawierająca listę produktów i materiałów, które Architekt poleca Inwestorowi do kupienia, by zrealizować projekt. Mówiąc bardziej wprost: jest to lista zakupów 🙂

Oferta projektowa - biuro projektowe Warszawa

Elementy dodatkowe:

Inwentaryzacja

Inwentaryzacja to pomiar wykonywany przez Architekta na miejscu inwestycji. Dzięki niemu rysunki mogą być w 100% dostosowane do realnych wymiarów pomieszczeń. Inwentaryzację w ramach projektów proponujemy na terenie Warszawy i okolicach. Dla projektów zdalnych są one możliwe za dodatkową dopłatą indywidualnie ustaloną.

Moodboardy

Opcja ta zawarta jest w projekcie kompleksowym PLUS. Jest idealna dla osób, które nie wiedzą jaki styl czy kolorystyka im odpowiada. Moodboard to przedstawiona koncepcja kolorów, materiałów, mebli, kolaż zdjęć . Do wyboru proponujemy 3 różne zestawienia . Taka opcja ułatwia klientom podjęcie decyzji o dalszym kierunku projektu jeszcze przed rozpoczęciem prac nad wizualizacjami.

Szkic budżetu

To rozpiska wydatków dotyczących realizacji projektu. Są to orientacyjne koszty związane z realizacją. Dzięki temu klient wie , czego spodziewać się cenowo. Projekt zawsze oparty jest na wcześniej ustalonym budżecie na początku współpracy . Szkic budżetu zawiera ceny wybranych mebli i elementów wyposażenia tj. oświetlenie, meble, meble na zamówienie , glazura, płytki , drzwi, podłoga drewniana, panele itp.

Ilości poprawek

Możliwość wprowadzenia poprawek do aranżacji , wizualizacji i rysunków dotyczy każdego projektu. Od wybranego zakresu zależy ile tur poprawek będzie dostępnych. Standardowo przewidziana jest 1 tura poprawek (do wizualizacji ) co jest w zupełności wystarczające dla 98% klientów).